Witamy!

Witamy na stronie Polskiej Szkoly Sobotniej im. JC Korzeniowskiego w Canterbury!

Nasza szkoła działa od października 2010 i jest prowadzona przez Polish Educational Club in Kent.

Siedzibą szkoły jest St Stephen’s Junior School, Year 6 building, Hales Drive, Canterbury

Szkoła działa we współpracy z Macierza Szkolną Zagranicą w oparciu o program autorski dla szkół polonijnych i polską podstawę programową. W naszej pracy szeroką gamę podręczników i źródeł internetowych, multimedia i nowoczesne technologię. Kładziemy nacisk na wysoki poziom nauczania i naukę przez zabawę.

Obecnie przyjmujemy dzieci od lat 4 wzwyż. Oferujemy przygotowanie do egzaminów GCSE i A-level z języka polskiego.

Jeżeli chcesz zapisać dziecko do naszej szkoły głoś się do dyrektora szkoły, dr Agi Gordon, tel. 07878957519 lub email: polskaszkolacanterbury@gmail.com